پارکهای آبی استانبول

  • توسط تحریریه گیشه
  • ۰
پارک آبی استانبول

تابستان در ترکیه فصل گردش و تفریح و بخصوص استفاده از امکانات آبی مثل دریا و استخر و پارکهای آبی است . پلاژها و ساحلهای زیادی در استانبول وجود دارند که میتوانید یک روز خوب را درآنها سپری کنید . همچنین استخرهای زیادی هستند که به مشتریان پروپاقرص خود خدمات ارائه میدهند .

۲ پارک آبی هم در غربی ترین مناطق استانبول ،پذیرای کسانی هستند که دوست دارند از هیجان سرسره های  آبی در کنار شنا استفاده کنند .

پارک آبی آکوآ دلفین

مجتمع آکوا دلفین  ،در منطقه اسنیورت کنار ورودی باهچه شهیر ، از ۱۰ صبح تا ۷ عصر باز است . ۵ استخر دارد که از جمله استخر کودکان و استخر خانواده و استخر موجدار و ۲ استخر عادی هستند .سرسره های متنوع و در روزهای خاص کف پارتی ، و استخر مجهز و جالب برای کودکان ، امتیازاتیست که میتوان از آنها لذت برد .تخت آفتاب و چتر در کنار تمام استخرها وجود دارد و برای استفاده از استخرها پوشیدن مایو اجباریست.

در این پارک آبی ، دوشهای حمام ، سرویس بهداشتی، کمدهای قفلدار و کابینهای تعویض لباس ،برای رفاه بیشتر مراجعین در نظر گرفته شده  . همراه داشتن غذا و مشروبات الکلی ممنوع است و میتوان برای تهیه غذا و یا تنقلات به رستوران این پارک مراجعه کرد .همچنین بوتیک کوچکی نیز لوازم مورد نیاز برای شنا را در اختیار مشتریان قرار میدهد . گیشه برای کودکان عزیز این پارک آبی را پیشنهاد میکند .

ورودی در روزهای وسط هفته برای بانوان ۶۰ لیر،آقایان ۷۰ لیر و کودکان ۵ تا ۱۲ سال ۳۵ لیر است . در روز یکشنبه ۱۰ لیر اضافه تر دریافت میشود . همچنین این مجتمع از هردو قسمت آسیایی و اروپایی سرویسهای رایگان برای نقل و انتقال مراجعین دارد که با مراجعه به سایت این پارک میتوانید از ایستگاههای آن مطلع شوید .

پارک آبی آکوادلفین استانبول

پارک آبی آکوآمارین

در منطقه بیوک چکمجه نیز پارک آبی دیگری قرار دارد به نام آکوآ مارین .این مجتمع قدیمی تر است و در کنار دریا واقع شده . ۲ استخر شنای بزرگسالان و یک استخر مخصوص کودکان دارد . ۴ سرسره ، کف پارتی و گاهی هم کنسرت ، از جمله خدمات این پارک است .تخت آفتاب و چتر ، کمدهای قفلدار ، دوش ، کابین تعویض لباس و سرویسهای بهداشتی ، رستوران و بوتیک نیز برای استفاده مشتریان در نظر گرفته شده اند .

ورودی در روزهای وسط هفته برای بانوان ۶۰ لیر ، آقایان ۷۰ و کودکان ۵تا۱۲ سال ۳۵ لیر است که در روزهای یکشنبه ۱۰ لیر بیشتر است . این پارک از ۱۰ صبح تا ۷ عصر باز است و همراه داشتن مواد خوراکی و نوشیدنیهای الکلی ممنوع است و برای استفاده از استخرها پوشیدن مایو اجباریست . برای رسیدن به این پارک ، کافیست که با متروبوس در آخرین ایستگاه پیاده شده و با مبلغ کمی تاکسی بگیرید . اتوبوس ۱۴۲B از هالکلی و همچنین دلموشهای آبی از اسنیورت ، نیز از کنار این مجتمع میگذرند .

تیم گیشه روزی پرنشاط ، برایتان آرزو میکند.

پارک آبی آکوامارین استانبول

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *