gisheLogo

برند ال سی وایکیکی

  • توسط تحریریه گیشه
  • سپتامبر 30, 2019
  • 0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

دوستان فرانسوی ساحل وایکیکی | LC Waikiki

ال سی وایکیکی LC Waikiki در سال ۱۹۸۸ توسط یک طراح فرانسوی و شریکش در فرانسه تاسیس شد. ال سی در زبان فرانسه دو حرف ابتدای کلمه دوستان است. شرکای این برند با اضافه کردن Waikiki به کلمه دوستان یادآور ساحل مشهور وایکیک در فرانسه شدند.

ال سی وایکیکی ترک یا فرانسوی 

ال سی وایکیکی حدود ۱۰ سال به کار خود ادامه داد تا اینکه در سال ۱۹۹۷ در حالیکه تصمیم داشتند شعبه های مختلفی در اروپا تاسیس کنند، تغییر اصالت داده و به یک برند پوشاک ترک تبدیل و توسط گروه بازرگانی تِما خریداری شد. این مجموعه تجاری در همان سال ۲۱ شعبه تنها در ترکیه افتتاح کردند. از سال ۲۰۰۰ به بعد ال سی وایکیکی همواره تلاش کرده تا خودش رو در حد استانداردهای بالای تولید پوشاک نگهدارد. ال سی وایکیکی بخصوص در حیطه پوشاک نوجوانان و کودکان تنوع محصولی گسترده ای دارد.

شعبات بین المللی

در سال ۲۰۰۹ اولین شعبه خارجی خودش رو در رومانی افتتاح کرد و تا به امروز بیش از ۱۰۰ شعبه در ۲۰ کشور دنیا حتا در کنیا و اندونزی داره. طبق آمار امروزه این برند هر ۵ روز یکبار یک شعبه در دنیا افتتاح میکنه.

 

افتخارات این برند

در سال ۲۰۱۱ ال سی وایکیکی جایزه بهترین پوشاک آماده رو در ترکیه به دست آورد. این برند یکی از سه تولیدی برتر پوشاک اروپاست که تونسته به کشورهای زیادی پوشاک آماده صادر کنه. از سال ۲۰۱۶ هم تولید محصولات نساجی منزل مثل حوله و رو تختی در دستور کار این برند قرار گرفته. فروشگاه آن لاین ال سی هم به زبانهای مختلف در کشورهای زیادی خدمات خرید اینترنتی ارائه میده. شعار این کمپانی اینه : همه لایق بهترین لباس هستند.

برند محبوب ایرانیان

قیمت های ال سی وایکیکی به نسبت خیلی از برندهای ترک مناسبه در عین حال هم محصولاتش از کیفیت مناسبی برخورداره. همین موضوع باعث شده تا علی رغم پایین اومدن ارزش ریال، ال سی وایکیکی همچنان در میان ایرانی ها طرفدار داشته باشه.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی

اینستاگرام

گیشه در شبکه های اجتماعی

برترین مطالب

اخبار