gisheLogo

فروشگاه میگروس | Migros

  • توسط تحریریه گیشه
  • آوریل 9, 2019
  • 0
فروشگاه میگروس در ترکیه
زمان مطالعه: 2 دقیقه

عظیم ترین کمپانی خورده فروشی سوییسی در دنیا به نام میگروس | Migros شناخته میشه . این شرکت بیشترین شعبه های یک سوپرمارکتِ بین المللی رو داره و هفدهمین کمپانی بزرگ سوییس حساب میشه

اولین میگروس سال 1926 در شهر زوریخ ، با فروش قهوه ، برنج، شکر و صابون آغاز به کار کرد . اما با توجه به قیمتهای مناسبی که گاهی تا 40 درصد زیر قیمت بازار بود تونست خیلی زود شعبات دیگه ای رو هم راه اندازی کنه و تنوع محصولاتش رو بالا ببره . تا جایی که امروزه صدها هزار محصول توی هر کدام از شعباتش به فروش میرسه .

اولین میگروس در ترکیه

اولین میگروس در ترکیه ، توی استانبول ، سال 1954 افتتاح شد و تا سال 1974 به دهها شعبه رسید . بعد ازمیر و بعد آنکارا و بقیه شهرهای اصلی ترکیه هم میگروس دار شدن. میگروس تنها کمپانی خورده فروشی در دنیاست که مارکتهاش رتبه بندی دارن . میپرسین یعنی چی ؟ یعنی اینکه ، حتا یک سوپر کوچک هم میتونه زیرشاخه ای از میگروس باشه و بهش مینی میگروس میگن . به همین ترتیب تعداد M های قبل از کلمهء میگروس نشاندهندهء بزرگی و گستردگی عرصهء فروش به حساب میاد . بزرگترین میگروس  5M داره که خودش یک بازار کامله . تنوع محصولات یکی از نکات بارز این بِرنده. از میوه جات و صیفیجات گرفته تا وسایل الکترونیکی و لوازم تحریر رو میشه توی فروشگاههای بزرگ میگروس تهیه کرد .

 

فروشگاه میگروس

لذت خرید از با کارت میگروس

بین سوپرماکتهای زنجیره ای ترکیه ، بعد از کارفور، قیمتهای این برند بیشتراز بقیه ست اما با داشتن کارتی به نام  MONEY CARD که از خود میگروس قابل تهیه است ، میتونید از تخفیفات خوبی استفاده کنین . همچنین با این کارت چنانچه جنسی رو بخرید که پوئن بهش تعلق میگیره ؛ در آخر سال میتونید با توجه به میزان امتیازات کارت ،از مبلغ بالایی تخفیف بهره مند بشید .

این مطلب را حتما بخوانید :  چرا ترکیه را برای زندگی انتخاب کردیم ؟

 

برای خرید آن لاین هم میتونین از سایت  Migros Sanal Market استفاده کنین و یا اصلا اپلیکیشن میگروس رو روی موبایلتون نصب کنین .

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پیشنهادی

اینستاگرام

گیشه در شبکه های اجتماعی

برترین مطالب

اخبار