gisheLogo

معرفی آوت لت های استانبول + نقشه دسترسی

  • توسط تحریریه گیشه
  • ژوئن 22, 2019
  • 0
OPTIMUM OUTLET
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شهرهای توریستی و بزرگ دنیا ، پر هستند از مراکز خرید و مکانهای گشت و گذار . پاساژهای معروف و مراکز خرید همیشه لبریز از مشتری هستند . در واقع اینروزها خرید ، به یک تفریح یا حتا به یک هنر تبدیل شده است . خرید خوب ، یعنی دریافت کالا با قیمتی مناسب

 در دنیا میگذرد . این مراکز ، مکانهایی هستند که جنسهای OUTLET بیش از بیست سال از ایجاد اولین مرکز خارج از فصل را به قیمت مناسبتر به فروش میرسانند و برای کسانی که پیگیر سفت و سخت مدروز نیستند انتخاب خوبی برای خرید هستند . استانبول هم به عنوان یک شهر بزرگ توریستی و یکی از بهترین مراکز خرید اروپا ، علاوه بر پاساژهای معروف با مغازه های وسوسه انگیز ، چندین مرکز آوت لت مهم دارد که دیدن آنها خالی از لطف نیست

لیست این مراکز میخوایم بهتون معرفی کنیم:

  • VIAPORT

  • KALE OUTLET CENTER

  • OPTIMUM OUTLET

  • VENICIA OUTLET

  • OLIVIUM OUTLET

مرکز خرید اوتلت VIAPORT

این مرکز ، بزرگترین آوت لت استانبول با بیش از 250 مغازه است .طراحی زیبا و روباز بودن این مرکز ، پیشنهاد خوبیست برای گذراندن یک روز آفتابی . این پاساژ در سال 2008 و در قسمت آسیایی استانبول در منطقه پندیک افتتاح شد و در نوع خود ، یکی از بهترینها در دنیاست . گنجایش 4000 ماشین را در پارکینگ دارد و بازار معروف سرپوشیده ای به نام بازار مدیترانه که به سبک بازار بزرگ استانبول ساخته شده است . در این پاساژ میتوانید بچه ها را به شهربازی بسپارید و یا  در سینماهای آن فیلم ببینید . فود کورت و رستورانهای متنوع این مرکز ، محل مناسبی برای استراحت شما و خانواده تان هستند .

دسترسی به این مرکز کمی مشکل است . این پاساژ در شمال فرودگاه صبیحا واقع شده و میتوانید از اسکلهء کادیکوی با اتوبوسهای خط 16HK به آنجا برسید .

VIAPORT outlet

مرکز خرید  KALE OUTLET CENTER

این مرکز بزرگ در سال 2007 افتتاح شد و یکی از بهترینها در قسمت اروپایی استانبول است . 127 مغازه دارد و مثل بقیه مراکز خرید شامل فود کورت و شهربازی برای بچه هاست . همینطور 6 سینمای مدرن دارد و پارکینگی با گنجایش 2700 ماشین . این مرکز در منطقه گونگُرن واقع شده و برای رسیدن به آن میتوان از تراموای خط سرمه ای رنگ T1 استفاده کرد ، در ایستگاه گونگُرن پیاده شده و  فقط چند دقیقه پیاده تا این مرکز راه است .

KALE OUTLET CENTER

مرکز خرید OPTIMUM OUTLET

در مغازه های این مرکز ، مارکهای کمی گرانتر از متوسط را میتوانید پیدا کنید . افتتاح آن در سال 2009 در منطقهء آسیایی آتاشهیر  ، شاید در ابتدا توجیه اقتصادی نداشت اما به مرور مشتریان خاص خود را پیدا کرد .

این مرکز خرید با معماری مدرن و شیک ، حدود 100 مغازه دارد و محل بسیار جالب توجهی برای بچه ها خواهد بود . چرا که معمولا” تئاتر یا نمایشگاه و یا مرکز فعالیتهای هنری برای کودکان برقرار است . علاوه بر فضای فودکورت و شهربازی ، به خاطر کافه های راحت و شیک ، جای مناسبی برای قرار ملاقاتهای اهالی به شمار میرود .

دسترسی به این پاساژ سخت نیست .متروی کادیکوی – کارتال در ایستگاه ینی ساحرا شما را به آنجا میرساند .همچنین با مترو بوس در ایستگاه اوزون چاییر پیاده شده و با  دلموشهای ینی ساحرا ، به اُپتیمم برسید.

OPTIMUM OUTLET

مرکز خرید VENICIA OUTLET

این بازار روباز و زیبا ، برگرفته از معماری ایتالیایی و شهر ونیز ساخته شده و بعد از ورود به آن ، شما میتوانید با پرداخت 15 لیر ، یک تور کوچک با گُندالو داشته باشید . جذابیت این مرکز خرید علاوه بر معماری جذاب آن ، قسمت فود کورت آن است که مانند میدان سنت مارک ونیز ساخته شده و تلفیقی از سفرهء ترکیه با معماری ایتالیاست .

این پاساژ با داشتن 80 مغازه ، چندان بزرگ به نظر نمی آید ، اما میتوان از سینما و شهربازی کودکان آن هم لذت برد . این مرکز ، تنها آوت لت استانبول است که شامل واحدهای مسکونی نیز میشود .

برای دسترسی به آن کافیست خط نارنجی رنگ ترامو  T4 را سوارشده و در ایستگاه ونیزیا پیاده شوید .

VENICIA OUTLET

مرکز خرید OLIVIUM OUTLET

مشهورترین و قدیمی ترین  آوت لت استانبول در سال 2000 افتتاح شد . این مرکز با داشتن 132 مغازه و سینما و فود کورت محل مناسبی برای بزرگسالان است اما شهربازی آن جای چشمگیری برای بچه ها به نسبت بقیه پاساژها نیست .

نکته جالب در مورد این مرکز این است که علاوه بر آوت لت بودن ، سه شنبه های حراج هم دارد و شما میتوانید اجناسی را با کمتر از نصف قیمت واقعی تهیه کنید .

این پاساژ در محلهء معروف زیتین بورنو واقع شده که توسط مترو بوس و تراموا و مترو قابل دسترسی است .

olivium outlet

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی

اینستاگرام

گیشه در شبکه های اجتماعی

برترین مطالب

اخبار