gisheLogo

پارکهای آبی استانبول

  • توسط تحریریه گیشه
  • ژوئن 28, 2019
  • 0
پارک آبی استانبول
زمان مطالعه: 3 دقیقه

تابستان در ترکیه فصل گردش و تفریح و بخصوص استفاده از امکانات آبی مثل دریا و استخر و پارکهای آبی است . پلاژها و ساحلهای زیادی در استانبول وجود دارند که میتوانید یک روز خوب را درآنها سپری کنید . همچنین استخرهای زیادی هستند که به مشتریان پروپاقرص خود خدمات ارائه میدهند .

2 پارک آبی هم در غربی ترین مناطق استانبول ،پذیرای کسانی هستند که دوست دارند از هیجان سرسره های  آبی در کنار شنا استفاده کنند .

پارک آبی آکوآ دلفین

مجتمع آکوا دلفین  ،در منطقه اسنیورت کنار ورودی باهچه شهیر ، از 10 صبح تا 7 عصر باز است . 5 استخر دارد که از جمله استخر کودکان و استخر خانواده و استخر موجدار و 2 استخر عادی هستند .سرسره های متنوع و در روزهای خاص کف پارتی ، و استخر مجهز و جالب برای کودکان ، امتیازاتیست که میتوان از آنها لذت برد .تخت آفتاب و چتر در کنار تمام استخرها وجود دارد و برای استفاده از استخرها پوشیدن مایو اجباریست.

در این پارک آبی ، دوشهای حمام ، سرویس بهداشتی، کمدهای قفلدار و کابینهای تعویض لباس ،برای رفاه بیشتر مراجعین در نظر گرفته شده  . همراه داشتن غذا و مشروبات الکلی ممنوع است و میتوان برای تهیه غذا و یا تنقلات به رستوران این پارک مراجعه کرد .همچنین بوتیک کوچکی نیز لوازم مورد نیاز برای شنا را در اختیار مشتریان قرار میدهد . گیشه برای کودکان عزیز این پارک آبی را پیشنهاد میکند .

ورودی در روزهای وسط هفته برای بانوان 60 لیر،آقایان 70 لیر و کودکان 5 تا 12 سال 35 لیر است . در روز یکشنبه 10 لیر اضافه تر دریافت میشود . همچنین این مجتمع از هردو قسمت آسیایی و اروپایی سرویسهای رایگان برای نقل و انتقال مراجعین دارد که با مراجعه به سایت این پارک میتوانید از ایستگاههای آن مطلع شوید .

این مطلب را حتما بخوانید :  معرفی هایپرمارکت کارفور

پارک آبی آکوادلفین استانبول

پارک آبی آکوآمارین

در منطقه بیوک چکمجه نیز پارک آبی دیگری قرار دارد به نام آکوآ مارین .این مجتمع قدیمی تر است و در کنار دریا واقع شده . 2 استخر شنای بزرگسالان و یک استخر مخصوص کودکان دارد . 4 سرسره ، کف پارتی و گاهی هم کنسرت ، از جمله خدمات این پارک است .تخت آفتاب و چتر ، کمدهای قفلدار ، دوش ، کابین تعویض لباس و سرویسهای بهداشتی ، رستوران و بوتیک نیز برای استفاده مشتریان در نظر گرفته شده اند .

ورودی در روزهای وسط هفته برای بانوان 60 لیر ، آقایان 70 و کودکان 5تا12 سال 35 لیر است که در روزهای یکشنبه 10 لیر بیشتر است . این پارک از 10 صبح تا 7 عصر باز است و همراه داشتن مواد خوراکی و نوشیدنیهای الکلی ممنوع است و برای استفاده از استخرها پوشیدن مایو اجباریست . برای رسیدن به این پارک ، کافیست که با متروبوس در آخرین ایستگاه پیاده شده و با مبلغ کمی تاکسی بگیرید . اتوبوس 142B از هالکلی و همچنین دلموشهای آبی از اسنیورت ، نیز از کنار این مجتمع میگذرند .

تیم گیشه روزی پرنشاط ، برایتان آرزو میکند.

پارک آبی آکوامارین استانبول

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پیشنهادی

اینستاگرام

گیشه در شبکه های اجتماعی

برترین مطالب

اخبار